BG EN

Иззеха над 18 кг тютюн за наргиле

Крими

Иззеха над 18 кг тютюн за наргиле

14116
на 06.11.2013
Иззеха над 18 кг тютюн за наргиле
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опит за контрабанда на 18 килограма тютюн за наргиле бе предотвратен на митническия пункт "Капитан Андреево", съобщават от митницата в Свиленград.

препоръчано

Контрабандната стока била открита при проверка на товарен камион, който превозвал плодове от Турция за Холандия. Митническите служители намерили в кашон 40 пакета с ароматизиран тютюн за наргиле. На шофьора, 27-годишен турски гражданин, е съставен акт за опит да пренесе стока през държавната граница, за която се дължи акциз.

Пазарната стойност на контрабандната стока е близо 5900 лева, а стойността на неплатения акциз възлиза на 2736 лева, уточняват от митницата.

По случая е образувано досъдебно производство от разследващ митнически инспектор в митницата в Свиленград.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 133
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК