ГОРЕЩО
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
Приеха оставката на Делян Добрев като депутат - четирима негови колеги от ГЕРБ не го пускат
ТРАГЕДИЯ В УГЪРЧИН! Две жени и мъж са открити мъртви, подозират убийство от страст
Шестима министри на вътрешните работи получиха доклад от 250 страници - милиони са отивали за ремонти и служебни облекла, вместо за превенция на катастрофите
СВЕТЪТ ДНЕС
Иззеха от невзривила се бомба от Втората световна война от австралийски рибар
3944
на 26.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралийската полиция е иззела от местен рибар невзривила се бомба от времето на Втората световна война, съобщава Би Би Си.
препоръчано
Рибарят, жител на малкия град Милингимби , открил бомбата по пътя си към работа. Той оставил взривното устройство в задната част на камиона си и започнал да го разкарва из града, за да го покаже на съгражданите си. Рибарят възнамерявал да постави бомбата на видно място над камината у дома си, но неговият началник сигнализирал в полицията и бомбата била обезвредена от сапьори.


