ГОРЕЩО
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иззеха стоки с лого на защитени марки в Панагюрище, съобщиха от полицията.
На 16 януари е извършена проверка в магазин, собственост на 51-годишна местна жителка. Те установили, че в търговския обект са изложени за продажба спортни стоки, обозначени с лого на различни марки без съгласието на притежателя на правата им.
Иззети са общо 37 артикула - спортни долнища и тениски. По случая се води преписка.
препоръчано
Конфискуваха менте стоки от магазини във Видин
11221
на 04.12.2019
Спецакция срещу стоки менте в Казанлък
9268
на 09.08.2019
Митничари разбиха канал за маркови стоки менте (СНИМКИ)
11716
на 21.05.2019
АКЦИЯ! Удариха два магазина за менте стоки на Златни пясъци
11653
на 29.08.2018


