ИЗВЪНРЕДНО: Лудогорец в групите на Лига Европа

26782
на 01.10.2020

Лудогорец победи като гост с 2:0 Динамо (Брест) в мач от плейофната фаза на Лига Европа. Срещата се проведе в Минск. "Орлите" се класират за групите на турнира.

Елвис Ману реализира за Лудогорец в 73-ата минута. Малко преди това гредата помогна на разградчани. Ихинио Марин в 79-ата минута вкара за крайното 2:0 в мача в полза на "орлите".

През последните кампании Лудогорец е чест участник в групова фаза на евротурнирите.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ДИНАМО БРЕСТ: Игнатович, Юзепчук, Хачериди, Кики, Витус, Биков, Кисляк, Савитски, Тве, Седко, Диало

Треньор: Сергей Ковалчук

ЛУДОГОРЕЦ: Илиев, Сисиньо, Вердон, Моци, Недялков, Баджи, Сантана, Янков, Каули, Текпетей, Кешерю

Треньор: Павел Върба

Стадион: "Динамо", Минск

СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО) СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО)