ГОРЕЩО
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Световен футбол
Изключително тежки преговори между Манчестър Юнайтед и Борусия (Дортмунд)?
18444
на 12.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Манчестър Юнайтед не се е отказал от идеята да се подсили с Джейдън Санчо още това лято, независимо че наскоро от Борусия (Дортмунд) обявиха, че Санчо остава в тима и през следващия сезон, сочи информация на "Скай Спортс".
Визира се, че от Борусия (Д) искат 120 милиона евро за 20-годишния Санчо.
Според "Скай Спортс" от Ман Юнайтед имат желание за преговори с директорите на Борусия за англичанина Санчо.
препоръчано
Джейдън Санчо остава в Борусия (Дортмунд) и през следващия сезон
7904
на 11.08.2020
Борусия (Д) продава Санчо скоро?
10420
на 25.07.2020
Гръмко "да" между Ман Юнайтед и Санчо?
15119
на 13.04.2020


