ГОРЕЩО
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Смолян разследва случай на измама за 6000 лева чрез мобилно приложение.
препоръчано
В Районното управление в Девин е постъпила жалба от 46-годишна жена за извършена измама, осъществена чрез мобилното приложение WhatsApp от чуждестранен телефонен номер с код на Германия, съобщиха от Областната дирекция на МВР - Смолян.
Неизвестен извършител въвел потърпевшата в заблуждение и под заплахи за нея и семейството ѝ я убедил да извърши банков превод от 6000 лева.
Жената била манипулирана с твърдения, че на границата има куфар с пари от незаконни дейности, регистриран на нейно име, и че може да бъде арестувана, ако не преведе сумата за "уреждане на проблема".
По случая тече проверка.


