ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисията за регулиране на съобщенията ще настоява за законодателни промени, които да доведат до ограничаване на възможностите закупуване на предплатени мобилни карти, каза пред журналисти в Пазарджик заместник-председателят на комисията Никола Колев.
препоръчано
Имаме установени случаи, в които едно лице е закупило 10 000 такива карти. Анонимните обаждания на измамници стават точно по такъв начин, за това е необходимо да се ограничи продажбата им.
В Пазарджик е установено лице, което е имало закупени 3 000 предплатени карти.
Трябва да се регулират нещата така, че да не се допуска извършването на престъпление чрез използването на такива карти, коментира Колев.
Колоездачна обиколка затваря тези пътища
2748
преди 27 минути
САМО В ПИК! Деница Сачева слънчаса в очакване на шофьора си (СНИМКИ)
72830
преди 2 часа


