BG EN

Измериха наднормено запрашаване на въздуха в Бургас, Видин и Ловеч

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Измериха наднормено запрашаване на въздуха в Бургас, Видин и Ловеч

5842
на 09.02.2015
Измериха наднормено запрашаване на въздуха в Бургас, Видин и Ловеч
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наднормено запрашаване на въздуха е измерено вчера в Бургас, Видин и Ловеч, съобщи на сайта си Изпълнителната агенция по околна среда, предаде БТА.

препоръчано

Стойностите на фини прахови частици са между 1,09 и 1,36 пъти над средноденонощната норма, като най-високи са в бургаския квартал "Долно Езерово".

На 7 февруари наднормено запрашаване на въздуха е измерено във Видин и Ловеч, като стойностите са съответно 1,43 и 1,32 пъти над средноденонощната норма.

На 6 февруари е регистрирано наднормено съдържание на серен диоксид в Гълъбово, сочат данните на ИАОС, публикувани днес. Превишението на средночасовата норма е 2,11 пъти, а на средноденонощната - 1,38 пъти. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК