ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският гранд Галатасарай приключи участието си в Лига Европа още във втори предварителен кръг. Галатасарай беше елиминиран от шведския Йостерзунд, който спечели сензационно първия мач у дома с 2:0, а в реванша в Истанбул удържа равенство 1:1.
Гостите от Швеция излязоха напред в резултата в 60-ата минута, когато Бръва Нури вкара от дузпа, предава Спортал. В 69-ата минута Ахмет Чалик изравни, но до края турците така и не успяха да отбележат други попадения. В следващия кръг Йостерзунд ще се изправи срещу Фола от Люксембург, който разгроми у дома азербайджанския Интер с 4:1 (1:0 от първия мач).
препоръчано
свързани новини
Галатасарай се издъни сериозно в Швеция
8360
на 14.07.2017
Галатасарай прибира резерва на Наполи
6331
на 02.06.2017


