ИЗНЕНАДА! Гонзо наказва Топузаков

25006
на 26.10.2016

Георги Иванов - Гонзо наказва друга легенда на "Левски". Елин Топузаков е шокиран от случващото се на терена между "сините" и Черно море. След малко повече от половин час игра гостите водят с 2:0 срещу "Левски". Мачът се играе на "Герена", двубоят е от осминафиналната фаза на турнира за Купата.

Цветков откри за "моряците" в третата минута, а Бакари в 31-вата удвои авансът на гостите. И при двете попадения си проличаха сериозни грешки в отбраната на "сините". Между головете домакините пропуснаха редица положения да изравнят резултата като дори и гредата помогна на Черно море в 29-тата минута.

До края на полувремето резултатът се запази. Едва ли 2:0 за "моряците" след 45 минути игра е бил най-очакваният развой преди срещата!?

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)