BG EN

Изненада! Ето кой ще ръководи дербито ЦСКА - Лудогорец

ХИТ СПОРТ

Изненада! Ето кой ще ръководи дербито ЦСКА - Лудогорец

9825
на 20.04.2017
Изненада! Ето кой ще ръководи дербито ЦСКА - Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стефан Апостолов е определен за главен съдия на срещата ЦСКА - Лудогорец, която ще се играе на 23 април (неделя) от 20:00 часа на стадион "Българска армия".

препоръчано

Апостолов бе главен арбитър и на последния сблъсък между двата отбора само преди три седмици. Различни са обаче страничните рефери. Този път Стефан Апостолов ще бъде подпомаган от Димитър Стоилов и Мирослав Иванов, който на предния мач беше четвърти съдия.

Сега ролята на четвърти рефер е поверена на Диян Вълков. Зад вратите ще са Драгомир Драганов и Георги Иванов, който също бе част от съдийската бригада на 1 април.

Припомняме, че предходният мач между ЦСКА и Лудогорец премина под скандално съдийство като "армейците" дори обявиха по време на мача, че двата гола на гостите са от засада. Очаква се сериозен интерес от публиката на "червените" към дербито.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК