ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ирина Флорин направи песен с краля на фолка - Азис. Дуетното им парче се казва "Само с теб", пише blife.
препоръчано
Музиката е на Момчил Колев, текстът е на Добромир Банев, аранжиментът на Калоян Колев. Парчето напомня друг от хитовете на Ирина - "Докога".
Странната смесица между поп и чалга накара доста от феновете на Ирина да я критикуват директно на страницата й във Фейсбук:
" Ча-ча-чалга. Жалка работа!", коментира мъж, представил се като Станислав. "Някои хора не проумяват как се излагат. Но и никого не изненадват с това. Никога и с нищо. Бедни, невзрачни и озлобени хора от народа", пише друг, с име Красимир.
свързани новини
Азис: Турция е моята втора родина
16838
на 28.06.2015


