ГОРЕЩО
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Радев
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Уест Хям поднесе сензацията в 6-ия кръг на английската Висша лига. "Чуковете" треснаха лидера във временното класиране Манчестър сити с 2:1 като гости и се изкачиха на второ място с 12 точки, пише Блиц.
препоръчано
"Гражданите" са все още първи с 15. Това беше първата загуба на точки за Сити от началото на сезона. Момчетата на мениджъра Мануел Пелегрини даже не бяха допускали и гол в своята врата при голова разлика 11:0.
Срещата започна перфектно за гостите, след като до 31-ата минута вече водеха с 2:0. Виктор Моузес откри още в 6-ата минута, а Диафра Сако след разбъркване пред вратата довкара топката отблизо в мрежата за 0:2. Секунди преди почивката Кевин де Бруйне намали резултата на 1:2.


