ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортно-техническото ръководство на ЦСКА умува дали да не върне на "Армията" любимец на червената публика. Става въпрос за направилият силни мачове за клуба, под ръководството на Стойчо Младенов - Серджиу Буш.
препоръчано
Само за няколко месеца младият румънец се превърна във водещ голмайстор на ЦСКА София, с 10 попадения от 19 срещи, и любимец на агитката на тима, преди да премине преди година и половина в Шефилд Уензди. Серджиу обаче не може да се наложи при "кукумявките" и шефовете му търсят нов отбор, пише "24 часа".
свързани новини
ЦСКА с приятна изненада за феновете си
13843
на 08.08.2016
Сериозна дилема пред Христо Янев в ЦСКА
21967
на 08.08.2016
Ицо Янев посочи виновника за загубата на ЦСКА
33432
на 07.08.2016


