BG EN

Изоставените ученици в Испания, вече са устроени

Образование

Изоставените ученици в Испания, вече са устроени

2802
на 11.07.2015
Изоставените ученици в Испания, вече са устроени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вече са осигурени всички нощувки на децата, изоставени от фирмата "Гъливър травъл" по време на екскурзия в Испания. Заради неплатени резервации в хотел, българската група туристи, сред които 31 ученици, остана на улицата в градчето Лорет Де Мар.

препоръчано

Бащата на едно от момичетата, Евгени Тарасов, съобщи пред БНР, че остава да се доплати само още една нощувка.

"За мен също е пропуск в системата. Инспекторатът по образованието, който дава разрешение да се извършат ученическите екскурзии, трябва да изисква документите, по които са осъществени разплащанията и потвържденията от хотелите, където ще бъдат настанявани децата.

Това е една от мерките, които съвсем спокойно, без много усилия, може да бъде приложена, без някакви огромни, законодателни промени. Сега е моментът да ги организират. Ако решат родителите да излезем с някакви предложения, с удоволствие ще се включим. Да се направят изводи и да не се стига до следващи такива инциденти", заяви Тарасов.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК