BG EN

Изписват блъснатата от трамвай столичанка

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Изписват блъснатата от трамвай столичанка

6153
на 23.02.2015
Изписват блъснатата от трамвай столичанка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Прегазената от трамвай жена в столицата оцеля по чудо. Лекарите от "Пирогов" се бориха за живота на д-р Иглика Михайлова около 30 дни и днес тя ще бъде изписана от болницата, съобщава Нова телевизия.

препоръчано

През януари трамвай помете лекарката и съпруга й, докато пресичаха столичния булевард "Ситняково". Пострадалата беше с разкъсвания на няколко вътрешни органи и с опасност за живота.

В продължение на 24 дни беше на изкуствена вентилация и претърпя шест операции. В болница остава мъжът й, който е без опасност за живота.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови подробности за връзките на ППДБ със сектата в Петрохан (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови подробности за връзките на ППДБ със сектата в Петрохан (НА ЖИВО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК