ГОРЕЩО
Ало, жълтпаветниците, май се оказахте в грешка за мигрантите в Сеута? Някой фактчекър няма ли да се самосезира?!
РАЗБИ ИМ ОПОРКИТЕ! Делян Добрев с КАТЕГОРИЧНА ПОЗИЦИЯ: Сделката за блока "Хан Тервел" е добра за България, Радев не е дал никакви проценти
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
САМО В ПИК! Проф. Бранимир Ботев с ТОП АНАЛИЗ на мигрантската криза в Испания - заподозря добре организиран сценарий за дестабилизиране на Европа
НА БАЛОТАЖА: ДПС ще реши избора за президент
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Изплащат обезщетенията за евтаназираните животни в Странджа и Крайново
5521
на 20.07.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започва изплащането на обезщетенията за евтаназираните животни в селата Странджа и Крайново. Животновъдите ще могат да получат парите си в кметствата. Сумата, която беше отпусната за селата е в размер на 61 хиляди лева.
препоръчано
В понеделник и стопаните в село Шарково ще могат да получат парите си - по банков път или в кметството. Евтаназията там продължава да е временно прекратена, предава Нова.
Припомняме ви, че вчера беше открито и още едно огнище на чума в Странджанско - в град Болярово. Заразата е в стадото на фермер, който е в роднински връзки с хора от Шарково. Предполага се, че именно така е пренесена болестта. Засега стадото е изолирано, а днес ще бъдат направени втори проби.
свързани новини
След грабежа: Изплащат пенсиите в Световрачене
8300
на 10.07.2018
Променят трафика по АМ „Тракия“ в Софийска област
147
преди 2 минути
Ето къде в София ще са жадни днес заради спряна вода
2270
преди 20 минути


