BG EN

Изпратиха скромно съпругата на д-р Желю Желев. Полагат я в гроба на баща й

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Изпратиха скромно съпругата на д-р Желю Желев. Полагат я в гроба на баща й

27839
на 10.12.2013
Изпратиха скромно съпругата на д-р Желю Желев. Полагат я в гроба на баща й

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Марийка Иванова Желева – първата дама на Република България (1992-1997) ще бъде погребана повече от скромно – без държавни почести, без прожектори и само от най-близките си хора, предава "Флагман".

препоръчано

Съпругата на президента Желю Желев почина вчера в правителствена болница след дълго боледуване от рак. Ковчегът, който е най-обикновен, бе поставен  в лятната пристройка на родната й къща в село Грозден, за да могат повече хора да преминат край него и да се поклонят. В 12 часа, за когато бе обявено опелото, прага на дома й бе прекрачен от около 100-тина местни хора.

Съболезнования приемаха президентът Желю Желев и дъщеря им Станка. Последното желание на умиращата съпруга през последните месеци било да я положат в гроба на баща й Иван Маринов. Това е човекът, който е дал най-много от себе си за село Грозден и като цяло за Община Сунгурларе. Изключително съзидателна личност, отказал министерски пост, за да се върне отново в Грозден и да работи за местните хора

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвевете да очакват приятна новина, Скорпионите да не започват нови начинания САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвевете да очакват приятна новина, Скорпионите да не започват нови начинания
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК! Бойко Борисов пред младежите на ГЕРБ: Демократичната общност сама се дискредитира чудовищно. На 8 юли България няма да има правителство, ако Ново начало не застане до нас (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПЪРВО В ПИК! Бойко Борисов пред младежите на ГЕРБ: Демократичната общност сама се дискредитира чудовищно. На 8 юли България няма да има правителство, ако "Ново начало" не застане до нас (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента