ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
НАД БЪЛГАРИЯ НАДВИСВА ОПАСНОСТ: Черно море може да се превърне в маршрут за МОЩЕН миграционен поток - кабинетът "Гюров" подценява проблема
БНТ, сменете си водещите, за да не ни лъжат гостите
Кандев прилича на селски пъдарин. Какъв ще е резултатът от акциите му на килограм?! Кьорфишеци. След изборите го пратете полицейско аташе в Индонезия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Далеч от светлината на прожекторите и студиото в Би Ти Ви избяга Деси Стоянова. Екранната партньорка на Сашо Кадиев в "Преди обед" яхна шейната и се показа в социалните мрежи в спортен екип, без грим и прическа. "Супер спомен за детските години", радват й се хората под снимките.
препоръчано
"Това директно от колата на шосето... прехвърлила мантинелата и хайдеееее на шейната... Сладурка си ти", гласи друг коментар.
"Здраве. Щастие. Приключения. Три от късметите, които ми се паднаха за Новата година. Приемам миналата събота като знак, че ще ми се сбъднат. Няколко снежно слънчеви часа, които изтриха умората от седмицата и ме заредиха с добро настроение", вдъхновено написа тв водещата.
свързани новини
Рокада в "Преди обед"? Зрителите харесаха нов партньор на Деси Стоянова
31421
на 02.01.2022

Анита Мейзер открадна зъбите на Русата Златка
18406
преди 9 часа
Мачото на "Хелс Китчън" си тръгна
14046
преди 10 часа
Влюбен медик тунингова бюста на ергенка срещу...
21648
преди 11 часа
СЛЕД КРИСТИНА: Ергенът-плейбой Виктор Иванов вече има нова любов
19537
преди 12 часа


