ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелската армия съобщи рано тази сутрин, че е ударила позиции на ливанското шиитско движение "Хизбула", предаде ДПА.
Атаките са предприети срещу инфраструктура на подкрепяната от Иран групировка в южните предградия на Бейрут, известни като Дахия, посочиха военните. Районът е смятан за бастион на "Хизбула".
Преди около седмица шиитското движение възобнови обстрелите на Израел в отговор на ликвидирането от израелска страна преди около седмица на иранския върховен лидер аятолах Али Хаменей, което предизвика масирани ответни удари от страна на Израел в Ливан.
препоръчано
По официални данни от Бейрут изострянето на насилието е прокудило от домовете им дотук близо 760 000 души.
свързани новини
Хиляди бягат от Бейрут
16771
на 06.03.2026
ВОЙНАТА ЕСКАЛИРА: Взривове в Техеран, удар по Бейрут, разлив на нефт край Кувейт
62956
на 05.03.2026


