ГОРЕЩО
ДНЕС: Приемат окончателно мерките срещу високите цени
Случаят с черешите - ежедневната борба на нормалните българи срещу нецивилизованите
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
СУПЕР ШОУ! Караколев погна "набития“ Мирчев по жълтите павета - рожбата на партията от Крушари отказва да каже извини ли се на доставчика от "Глово“ (ВИДЕО)
ЕКШЪН ПРЕД "ПИРОГОВ": Автомобилът, с който транспортираха Траян от Калашниците, на косъм да пламне (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израел увеличава значително броя на ежедневните тестове за коронавирус - от 10 000 до почти 30 000 теста на ден, предават местни медии.
препоръчано
Това стана ясно от заседание в четвъртък, на което министърът на отбраната Бени Ганц инструктира отбранителното ведомство да се подготви за съдействие на медицинската система за увеличаване на броя на коронавирусните тестове.
Министерството на отбраната има за цел да съкрати процесите около тестването. До момента Израел има над 45 000 случая и над 380 починали.
Заразените с коронавируса в Израел достигнаха 43 668 души
7460
на 16.07.2020
Рекордни близо 1 500 новозаразени с коронавируса за денонощие в Израел
9456
на 11.07.2020


