ГОРЕЩО
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
СКАНДАЛ! ППДБ разиграват медиите - Кокорчо мълчи с кои партии ще управляват след изборите, а Мирчев...
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелски военнослужещи са свалили безпилотен летателен апарат край границата със Сирия, съобщава РИА Новости, като се позовава на информация от представител на армията на Израел.
препоръчано
„Отбранителните сили на Израел са прихванали безпилотник, който е опитвал да проникне във въздушното пространство на Израел“, се посочва в съобщението.
Не се уточняват принадлежаността и типа на апарата.
Посочва се, че за прихващането на безпилотния апарат е бил използван зенитно-ракетен комплекс „Пейтриът“.
Превод и редакция: ПИК
САЩ ще проверяват социалните мрежи на туристите за последните пет години
6252
преди 2 часа
Полша изпраща МиГ-29 на Украйна срещу дронове
8228
преди 2 часа
Хакан Фидан: Турция няма да позволи нов хаос в Сирия
8433
преди 4 часа


