ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов ще бъде изслушан в парламентарната спортна комисия. Той е извикан от народните представители, за да даде обяснение за размириците около националния стадион миналата седмица по време на мача „България - Унгария”.
препоръчано
Преди няколко дни Михайлов беше разпитан и в Комисията за противодействие на корупцията. Това се случи, след като прокуратурата обяви, че се е самосезирала и ще провери ръководството на БФС за разходване на публични средства и „черно тото”. Разпитът на Михайлов продължи няколко часа.
Член на Изпълкома: Боби Михайлов ще подаде оставка, вероятно
17001
на 18.11.2023
Eто кога ще е новият конгрес на БФС, ако Боби Михайлов веднага подаде оставка
21425
на 19.11.2023


