BG EN

Изслушват трима министри в парламента

ЧАС ПИК

Изслушват трима министри в парламента

3089
на 07.05.2014
Изслушват трима министри в парламента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима министри ще бъдат изслушани днес, в първия работен ден на парламента след празниците, съобщава в. "Преса".

препоръчано

Икономическият Драгомир Стойнев ще се яви пред комисията по икономическа политика. Преди това тя трябва да одобри на първо четене проектозаконите за запасите от нефт и нефтопродукти и за стоковите борси и тържищата.

Пред комисията по култура ще се яви министър Петър Стоянович, а пред комисията за децата и спорта - министър Мариана Георгиева. До евроизборите депутатите ще работят само 6 дни от този месец, защото планират от 16 май отново да излязат във ваканция.

Целта е са се намали възможността за предизборна агитация от трибуната

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля бащата на сглобката - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой удави адвокат Джингов?! Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
ново
Днес: 138
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК