ГОРЕЩО
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Република Бурятия се разби изтребител-прихващач МиГ-31. За инцидента съобщава ТАСС, позовавайки се на Министерството на отбраната на Русия. Двамата пилоти са успели да катапултират.
препоръчано
"В 12,05 ч. московско време при изпълнение на планов учебен полет в района на полигона Телемба (Република Бурятия) е претърпял авария изтребител МиГ-31 от Източния военен окръг", се казва в съобщението на военното ведомство.
От там уточняват, че двамата пилоти на разбилия се МиГ-31 са били евакуирани от мястото на инцидента и техния живот е извън опасност.
свързани новини
Москва подари на Белград шест МиГ-29
21502
на 21.12.2016
Самолетът е паднал на полигона в безлюдна местност, се казва още в съобщението.
Превод: ПИК


