ГОРЕЩО
Двама ТОП ЖУРНАЛИСТИ поискаха незабавно оставката на Демерджиев заради лъжите му за полетите на Делян Пеевски: Може да е бил точен с парите, но не е точен с фактите
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Недопустимо е, когато има посегателство върху частния, интимния, личния живот на хората (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев за Демерджиев: Човек без никакъв морал, изпълнител на мокри поръчки. Незабавно трябва да депозира своята оставка (ВИДЕО)
Вълшебникът Лионел Меси vs Сензацията Кабо Верде
ЕКШЪН СЕ РАЗГАРЯ! Калин Стоянов подпука Демерджиев за поредните му внушения и лъжи (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Учените от Технологичния институт в Карлсруе са изчислили, че стихийните бедствия от 1900 до 2015 г. са предизвикали щети на сума от седем трилиона долара и са отнели живота на 8 милиона души, предаде Новое время.
препоръчано
Най-много щети са предизвикали наводненията – 40% от сумата. 25% са били предизвикани от земетресения и 20% от урагани. Следват засушаванията (12%), пожарите (2%) и вулканичните изригвания(1%).
Учените са изчислили, че човечеството в определен смисъл се е научило да смекчава последствията от стихийните бедствия. Що се касае до нивото на смъртността, то е неизменно – средно годишно загиват по 50 хил. души.
свързани новини
НА ФИНАЛНАТА ПРАВА: Кой ще е новият лидер на ДСБ
44985
преди 1 часа
Константин Мишев ЗАНУЛИ Демерджиев: Има жълта преса, има и жълта полиция
80490
преди 2 часа


