BG EN

Изчистиха храм от секс играчки, за да му подобрят имиджа

ШАРЕН СВЯТ

Изчистиха храм от секс играчки, за да му подобрят имиджа

12654
на 27.10.2014
Изчистиха храм от секс играчки, за да му подобрят имиджа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Храм в Тайланд е бил разчистен от фалическите дарове, в това число и голям брой секс играчки, с цел да се изчисти имиджът му, предаде ДПА, позовавайки се на публикация в местни издания.

препоръчано

Пещерният храм е посветен на местна морска богиня, свързвана с плодовитостта през последните години. С надеждата за стимулиране на потентността или за зачеване, хората оставят като дарове в храма изваяни от дърво лингами (фалоси) и латексови секс играчки. И докато почитането или даряването на дървени лингами в различни размери е често срещана практика в храмовете, посветени на плодовитостта, то в Тайланд секс играчките са незаконни.

От управата на Морския национален парк в Краби, където се намират храмът, са преценили, че изобилието от секс принадлежности накърнява имиджа му, и от пещерата са били отстранени всички фалически дарове, за да могат посетителите спокойно да засвидетелстват почитта си, предаде "Дарик".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК