ГОРЕЩО
ДОРИ И РАМБОВЦИТЕ СА ХОРА: Цялото ръководство на МВР - на екскурзионно летуване в САЩ
Прокуратурата и МВР разкриха схема за потребителски кредити в голям размер чрез фалшиви лични карти
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
На Афтърпати с inbet
ШОУТО СВЪРШИ! Делян Добрев с тежка равносметка: 7% инфлация и нула мерки след TikTok управлението на "Гюров"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 30 млн. яйца се консумират средно по великденските празници в България, съобщи проф. Димитър Белоречков, председател на Съюза на птицевъдите в България.
препоръчано
Според него няма индикации за поскъпване на яйцата преди Възкресение. „Българските производители са подготвени и изкарват на пазара достатъчни количества“, поясни той. По думите му консумацията по празниците след Цветница от около 30 млн. яйца се покрива от производството в българските птицеферми за не повече от седмица.
Няма опасност от дефицит, даже ще има и за износ, категоричен е професорът.
"Партидите са спазарени от цял месец назад и няма изгледи за покачване на цените от страна на производителите“, уточни той.
Д-р Мангъров обясни как се предават хантавирусите и колко са опасни
9351
преди 1 часа
ПАМЕТ БЪЛГАРСКА: 123 години от гибелта на революционера Гоце Делчев
5773
преди 7 часа


