ГОРЕЩО
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
СКАНДАЛ! ППДБ разиграват медиите - Кокорчо мълчи с кои партии ще управляват след изборите, а Мирчев...
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Толгахан Сайъшман, който стана известен с ролята на Ийт Козан в "Сега и завинаги" и съпругата му Алмеда Абази показаха сина си.
препоръчано
Бебето се роди на 5 май 2019 г., а наскоро родителите му позираха с него на корицата на известно списание, пишат любителите на турските сериали в блога "Tvnovellas". Щастливите родители качиха и в социалните мрежи снимки с мъника.
Тази есен Толгахан се завръща с нов сериал, "Шампион," в ефира на дъжавния канал TRT1 в южната ни съседка.
Актьорът ще играе боксьор. За последно той участва в провалилата се драма "Една надежда стига", която продължи само 6 епизода през 2018 г. по Kanal D.

свързани новини


Принц Хари нанесе нов удар по двореца
63882
на 09.12.2025
Софи Маринова се похвали със златни подаръци (СНИМКА)
54253
на 08.12.2025
Джан Яман май заряза дизайнерката
43213
на 08.12.2025
Натали от "Ергенът" била измамена от най-добрата си приятелка
54290
на 08.12.2025


