BG EN

Икономическата полиция иззе 1700 фалшиви парфюма в Сливен

Крими

Икономическата полиция иззе 1700 фалшиви парфюма в Сливен

5475
на 20.05.2022
Икономическата полиция иззе 1700 фалшиви парфюма в Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Икономическата полиция в Сливен иззе 1687 фалшиви парфюма, предназначени за продажба, съобщиха от местното ОДМВР.

препоръчано

Акцията има връзка с разбития контрабанден канал за незаконен износ на цигари в Лондон.

Фалшивите парфюми са открити в частен имот в квартал “Комлука“ в града. Къщата е била обитавана от 21-годишна жена. Съхраняваните ментета били с логото на световни марки, обект на авторско право.

По случая се води досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК