Илиан Илиев-младши герой за Аполон Лимасол в дербито с АЕЛ

4499
на 27.09.2021

Илиан Илиев-младши донесе победата на Аполон Лимасол с 1:0 като гост на градския съперник АЕЛ в среща от четвъртия кръг на кипърското първенство.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Българският национал се разписа след изстрел от границата на наказателното поле в 53-ата минута. Това е първи гол за сезона за Илиев, като чрез него футболистът осигури четвърти пореден успех на Аполон.

Иначе от АЕЛ останаха с човек по-малко на терена, след като Керавнос бе изгонен с директен червен картон в 40-ата минута, разказва за развоя на мача "Топспорт".