Илия Груев и Дуисбург завършха годината с победа

5023
на 18.12.2017

Отборът на Дуисбург завърши годината с победа. Воденият от Илия Груев тим се наложи с 2:0 над Динамо (Дрезден) в домакинството си от 18-ия кръг на Втора бундеслига.

Резултатът в мача откри Станислав Илютченко в самия край на първото полувреме, а Кевин Волце бе автор на втория гол, който реши всичко в мача в 83-ата минута.

С тази победа Дуисбург се изкачи до 7-ото място във временното класиране с актив от 26 точки, предава Спортал. Динамо пък се намира на 10-ата позиция с 23 точки. Водач в класирането е Фортуна (Дюселдорф) с 34 точки.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)