BG EN

Илон Мъск продава четири имота в Лос Анджелис за 62,5 млн. долара

ШАРЕН СВЯТ

Илон Мъск продава четири имота в Лос Анджелис за 62,5 млн. долара

11300
на 02.07.2020
Илон Мъск продава четири имота в Лос Анджелис за 62,5 млн. долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският предприемач и основател на компаниите Tesla и SpaceX Илон Мъск продава четири имота в Лос Анджелис, Калифорния за общо 62,5 млн. долара, съобщава изданието Business Insider.

препоръчано

По-рано Wall Street Journal съобщи, че Мъск е продал вилата си в престижния район Бел Еър в Лос Анджелис за 29 млн. долара.

Според изданието, Мъск се съгласил да продаде имотите на строителната компанията LLC, принадлежаща на бизнесмена Арди Тавангариану. Посочва се, че по-рано Мъск е подписал писмо, в което потвърждава за намерението си да продаде няколко имота в Лос Анджелис.

 

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК