BG EN

ИМА ЛИ ИЗНЕНАДАНИ? Дъщерята на Радев се уреди с роля в култов филм

Акценти

ИМА ЛИ ИЗНЕНАДАНИ? Дъщерята на Радев се уреди с роля в култов филм

111622
на 17.06.2024
ИМА ЛИ ИЗНЕНАДАНИ? Дъщерята на Радев се уреди с роля в култов филм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като дебютира на сцената на Народния театър, дъщерята на президента Румен Радев - Дарина, превзема и киното.

препоръчано

Актрисата, която сега завършва НАТФИЗ, влиза в образа на Мими в „Гунди - легенда за любовта“ на режисьора Димитър Димитров, който трябва да гледаме през есента по кината, пише "Марица“.

Дарина е в т.нар. "златен клас", в специалността “Актьорство за драматичен театър“ при проф. Пенко Господинов.

През април тя даде летящ старт на кариерата си, като триумфира с изключително представление на сцената на Народния театър.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК