ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Има отлив на турист от курорта Слънчев бряг, особено на почиващи от Русия, заради кризата в Украйна, но хотелите работят и хора има. "Сезонът е хубав, ще има спад, но няма да бъде драматичен. Имаме делфини, а водата е чиста."
препоръчано
Това каза за БНР с Веселин Налбантов, който е председател н а Съюза на собствениците в Слънчев бряг: На морето преобладават туристи от бившия социалистически блок - чехи, поляци, румънци. Имаше лек отлив и на немци и англичани.
Според Налбантов обаче има сериозни проблеми с инфраструктурата: "Проблемът е в това, което не правят институциите. Има отсечка от 14 км от „Сарафово“ до Слънчев бряг, която с лопати да бяхме тръгнали, бихме я направили."
свързани новини
Румен Христов: СДС сме никъде, все едно работим на улицата
15229
преди 48 минути
Слави Трифонов: Терзиев лъже за "Петрохан", не го е срам, не го е грях
32758
преди 53 минути


