ГОРЕЩО
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В първата седмица на месец юни служителите на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури са извършили 343 проверки в страната, при които са съставени 28 акта за установяване на административно нарушение. Иззетото количество риба е 198 кг., като 65 кг. от нея е дарена, а останалата е върната във водата.
препоръчано
По време на проверките са конфискувани 8 5120 метра мрежи и риболовни принадлежности-въдици, винтери, макари, гумена лодка, живарник и герими.
В периода от 29 май до 4 юни 2015 г. включително са издадени 1890 билети за любителски и 52 удостоверения за стопански риболов.


