BG EN

Интензивните валежи наводниха улици и къщи, събориха дървета в страната

Животът днес

Интензивните валежи наводниха улици и къщи, събориха дървета в страната

11517
на 04.07.2018
Интензивните валежи наводниха улици и къщи, събориха дървета в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Интензивните валежи създадоха усложнения в отделни части на страната, съобщава Нова телевизия.

препоръчано

Десетки са сигналите за наводнени улици, мазета, приземни етажи, както и за паднали дървета. Няма данни за бедстващи и пострадали хора.

В София дъждът започна да вали в късния следобед, множество са сигналите от различни точки на града, на които вече работят екипи.

Временно бе преустановено движението на автобусите по линии 8 и 14 поради завиряване. Спряно бе и движението на трамваите през квартал „Триъгълника“ заради аварирал трамвай от линия 10.

До 19:30 часа столични пожарникари са се отзовали на около 15 сигнала. Колегите им от Пловдив, Пазарджик и Пещера работят по общо 10 сигнала, толкова са и сигналите в Чирпан.

След интензивните валежи в Перник в пожарната служба са постъпили около 25 сигнала.

В Хасково и Димитровград, където дъждът е бил придружен със силен вятър, са получени четири сигнала за паднали дървета.

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 150
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК