Интер потопи "жълтата подводница"

13218
на 07.08.2017
Интер потопи жълтата подводница

Отборът на Интер победи испанския Виляреал с 3:1 в контрола преди старта на сезона в Серия А. Двубоят се проведе в градчето Сан Бенедето дел Тронто. Резултатът беше открит в средата на първото полувреме, когато се разписа Едер за Интер.

Пет минути преди края на полувремето испанците изравниха с попадение на Роберто Солдадо, предава Спортал. Решителният за победата на Интер гол вкара Стеван Йоветич в 67-ата минута. В самия край на срещата Марсело Брозович оформи крайното 3:1 след асистенция на капитана Мауро Икарди.

В друга контрола, играна снощи, Наполи и Борнемут завършиха 2:2. Белгиецът Дрис Мертенс откри за тима от Неапол в 30-ата минута, но англичаните бързо изравниха и поведоха. Наполи стигна до ремито в 84-ата минута, благодарение на гол на Зелински.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите
Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО) Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО)