Интернет ври и кипи! Потребители броят дните на Кунева като образователен министър (фрапиращи снимки)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Масовото недоволство срещу избора на Меглена Кунева за министър на образованието ескалира. Не само политици и учители са против, но и обикновените хора изригнаха срещу бившата еврокомисарка. Хората се чудят с какво Кунева е по-добра от Танев и как би била полезна на МОН.
Част от потребителите в социалните мрежи са убедени, че тя няма да остане дълго време на поста и започнаха обратно броене на дните ѝ като образователен министър.
Коментарите на недоволните са придружени с находчиви карикатури, които осмиват Кунева.
Ето някои от тях:



Тя обаче не е единствената, „захапана“ от онлайн потребителите. Недоволство има и срещу здравния министър – Петър Москов, както и срещу обявилия се за опозиционен депутат Радан Кънев.





