ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият нападател на Реал Мадрид и ма колумбийския национален отбор по футбол Фреди Ринкон е издирван за разпит във връзка с криминални дейности в Панама, съобщава Интерпол.
препоръчано
48-годишният колумбиец е заподозрян за участие в схема за пране на пари и разпространение на наркотици.
Ринкон има бизнес и имоти в Панама, а негов сътрудник е "кралят на колумбийския наркокартел" Пабло Райо Монтано, съобщават медиите в родината им, цитирани от агенция Ройтерс.
Ринкон направи име с екипа на Америка де Кали, след което имаше сравнително успешен престой в клубове от Бразилия, Италия и Испания. Той игра за Колумбия на световното първенство през 1994 година./БТА
свързани новини
Аржентински съд поиска от Интерпол задържането на Джъстин Бийбър
5420
на 11.04.2015
Левски с много силни думи за Никола Котков
8194
преди 8 часа
Генчев напира за свой любимец от Левски
9288
преди 10 часа
Ботев Пловдив ще вдига Неделев за Коритото
8498
преди 15 часа
От семейството на Любо Пенев благодариха ЕМОЦИОНАЛНО за подкрепата
39904
преди 17 часа


