ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Ангелов върна Кокорчо в 7 клас (ВИДЕО)
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
Велислава и италианецът се разделили през 2006 година. Майката и децата се установили в Плевен, като хлапетата посещавали СОУ „Иван Вазов”. За съжаление те няма да могат да завършват училище, тъй като първият срок е към края си. Велислава Кръстева е отчаяна и се страхува за децата си. Последно бившия й мъж е качил снимка в социалната мрежа Фейсбук с двете момчета на плажа. По-голямото дете пък е влизало в мрежата последно на 23 юни. От 2 август никой от тях не е влизал във Фейсбук и следите им се губят.
Майката на изчезналите момчета е младши прокурор в Районна прокуратура – Видин от месец март.
Профилната снимка във Фейсбук на бащата Филиберто е с двете деца, публикувана е на втори август, тази година. В описанието си мъжът е описал, че владее италиански, български, италиански и испански езици.
"Мразя всичко, свързано с миналото! Аз живея в бъдещето и искам да мисля за него", казва още Филиберто. препоръчано


