BG EN

ИНТРИГА В БСП: Ще тричат ли тримата министри на Радев, отсвирили партията и Нинова

Акценти

ИНТРИГА В БСП: Ще тричат ли тримата министри на Радев, отсвирили партията и Нинова

61335
на 05.08.2022
ИНТРИГА В БСП: Ще тричат ли тримата министри на Радев, отсвирили партията и Нинова
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-председателят на БСП Ирена Анастасова заяви, че няма точка в дневния ред на днешното заседание на Националния съвет на БСП дали да бъдат наказани тримата служебни министри от редиците на партията. Става дума за Крум Зарков (правосъдие), Весела Лечева (спорт) и Явор Гечев (земеделие).

препоръчано

Тя поясни пред БНТ, че ако бъде повдигнат въпросът, той ще бъде обсъден. „Но такава точка в дневния ред няма днес“, потвърди отново Анастасова и поясни само, че ще бъдат коментирани въпроси с предстоящите избори на 2 октомври.

Иначе, сподели Анастасова, въпросът с участието на тримата в кабинета на Радев, се коментира. По думите ѝ, изобщо не е приятно случващото се. Тя напомни, че сега тримата няма да могат да участват в предстоящата предизборна кампания и няма да могат да помогнат на БСП в тази тежка ситуация.

Ирена Анастасова отново заяви, че БСП се е държала изключително коректно, почтено и честно в кабинета „Петков“, както и когато е получила третият мандат. Тя изказа своето възмущение пот Румен Радев, че докато социалистическата партия се е трудила върху третия мандат, тихо на „Дондуков“ 2 се е редял служебният кабинет. Според нея това, че сегашното ръководство на левицата се интересува единствено и само от България, иска да бъде унищожена корупцията в страната, е пречка за Радев.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Финансовият министър Гълъб Донев развя метлата - край на автоматичното вдигане на заплатите на министри, депутати и полицаи. Никой в държавния сектор няма да взима повече от президента (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Финансовият министър Гълъб Донев развя метлата - край на автоматичното вдигане на заплатите на министри, депутати и полицаи. Никой в държавния сектор няма да взима повече от президента (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК