ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на ФИФА Джани Инфантино не е нарушавал етичния кодек на световната футболна централа, обявиха днес от Етичната комисия към организацията. Новият бос на ФИФА бе разследван относно използването на частен самолет, някои лични разходи и методи за наемане на служители, но е установено, че няма нарушение по тези обвинения.
препоръчано
"След като проведоха официално разследване, разследващият орган на независимата Етична комисия заключи, че президентът на ФИФА Джани Инфантино не е нарушил етичния кодекс на организацията", се казва в официално съобщение. По този начин за първи път официално бе потвърдено, че срещу Инфантино се е водело разследване.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО: ФИФА отговори дали ще има Световно в Русия
17739
на 19.07.2016
ФИФА дава 5 милиона долара на БФС
18454
на 13.07.2016
Атлетико (Мадирд) предлага 40 милиона за Диего Коща, Челси се оплаква на ФИФА
17596
на 30.07.2016


