ГОРЕЩО
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена е блъсната на пешеходна пътека на ул. "Александър Стамболийски" в Благоевград, предаде "Фокус".
препоръчано
Инцидентът е станал в района на кв. "Вароша". Автомобилът на водача се намира на пешеходната пътека, където в блъснал преминаваща пешеходка.
Тя е откарана в Спешен център - Благоевград. На мястото на инцидента има два полицейски патрула, като служителите регулират движението в района.
свързани новини
Опел блъсна мъж на пешеходна пътека в Радомир
7300
на 20.12.2015
Към този час е затруднено преминаването на ул. "Александър Стамболийски", като полицаите обмислят вариант за ограничаване на една лента, за да могат да премиват автобуси.
Кричим събира средства за семейството на убития Георги Кузев
1364
преди 5 минути
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
3388
преди 28 минути


