BG EN

Инцидент в столицата: Тийнейджър е в тежко състояние след удар с тротинетка в стълб

Инциденти

Инцидент в столицата: Тийнейджър е в тежко състояние след удар с тротинетка в стълб

14409
на 19.10.2023
Инцидент в столицата: Тийнейджър е в тежко състояние след удар с тротинетка в стълб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

15-годишно момче е пострадало тежко, след като се е ударило с тротинетка в стълб на столичния булевард "Константин Величков".

препоръчано

Сигналът за инцидента е подаден около 7.30 часа в четвъртък сутринта, съобщиха за БНР от Центъра за спешна помощ в София.

Спешният екип, който е пристигнал на мястото за пет минути, установил, че детето е с фрактура на черепа. Настанено е в противошоковата зала на "Пирогов" в много тежко състояние.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК