ГОРЕЩО
КРЪВ НА ПЪТЯ! Зверска катастрофа нощес край Сопот, има загинал
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
В ГРАДА НА ВАСКО УХОТО! Столично училище назначи за охрана доказан педофил с три присъди, пращал голи снимки на ученици
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА специално за ПИК TV: Идват големи жеги до 35 градуса - сега е времето за море! Юли ще е... (ВИДЕО)
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СВЕТЪТ ДНЕС
Инцидент! Исландският президент със счупен нос, след като паднал във вана
7203
на 14.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Исландия Гудни Йоханесон е загубил съзнание във вана. Падайки, той си счупил носа, съобщава ТАСС, като се позова на "Гардиън".
препоръчано
Британският ежедневник цитира самия Йоханесон, който коментира, че ваната се оказала прекалено топла и уютна. След като носът му бил зашит в болница, исландският президент се чувства добре.
Йоханесон встъпи в длъжност на поста през август миналата година
Дотогава той никога не се е занимавал с политика и не е членувал в никоя партия.
Йоханесон решил да участва в президентските избори през юни 2016 година след публикуването на т. нар. Панамски документи, от които стана ясно, че редица исландски политици са имали офшорни сметки.
Би Ти Ви
Земетресение с магнитуд 4,2 по Рихтер разтърси Гърция
3440
преди 28 минути
Дрон удари панамски кораб в Черно море, има жертви и ранени
8031
преди 1 часа
Един човек е загинал при влаковата катастрофа северно от Лондон
4911
преди 2 часа
"Роснефт" прекратява износа на рафинирани горива
15455
преди 10 часа


