BG EN

ИНЦИДЕНТ: Шофьор помете дядо с внуче на пешеходна пътека в Пловдив

Инциденти

ИНЦИДЕНТ: Шофьор помете дядо с внуче на пешеходна пътека в Пловдив

31332
на 21.06.2020
ИНЦИДЕНТ: Шофьор помете дядо с внуче на пешеходна пътека в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лек автомобил блъсна дете с колело на пешеходна пътека в пловдивския квартал "Тракия“. Инцидентът е станал на кръстовището на булевардите "Освобождение“ и "Цариградско шосе“.

препоръчано

Хлапето е било ударено от колата, докато пресичало по пешеходната пътека с дядо си. Пострадалото дете се е отървало с леки охлузвания, твърди очевидец на инцидента, предава "Марица".

На място са пристигнали веднага полиция и линейка, като блъснатият малчуган е откаран за преглед в болница.

На шофьора е направен тест за алкохол, като според първоначалната информация е отрицателен. 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК