BG EN

Ирак: Няма да позволим Турция да участва в освобождаването на Мосул от ИД

Близък изток

Ирак: Няма да позволим Турция да участва в освобождаването на Мосул от ИД

11182
на 09.10.2016
Ирак: Няма да позволим Турция да участва в освобождаването на Мосул от ИД
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Иракският министър-председател Хайдер ал Абади заяви, че властите на страната няма да позволят участието на турски военнослужещи в операцията по освобождението на град Мосул от „Ислямска държава“ , предаде ТАСС, позовавайки се на местни източници.
„Турските сили няма никога да бъдат допуснати да участват в освобождаването на Мосул“, заяви Ал Абади. Той подчерта, че „проектът на Анкара по разполагането на свои сили извън границите на Турция“, е грубо нарушаване на суверенитета на Ирак.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК