BG EN

Ирак увеличи производството на петрол до рекордни нива през март

СВЕТЪТ ДНЕС

Ирак увеличи производството на петрол до рекордни нива през март

7712
на 11.04.2016
Ирак увеличи производството на петрол до рекордни нива през март
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ирак увеличи производството на петрол до рекордното ниво от 4,55 млн. барела през март в очакване на срещата на 17 април в Доха, съобщи „Блумбърг”, позовавайки се на иракската държавна петролна компания „Somo”.

Производството на петрол нарасна с 2% в сравнение с нивата от февруари от 4,46 млн. барела дневно. 

Износът през миналия месец нарасна с 18% до 3,81 милиона барела на ден спрямо февруарското ниво от 3,23 милиона барела на ден.

Очаква се Русия и страните от ОПЕК да съгласуват замразяване на производството на януарските нива. /ТАСС 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК