ГОРЕЩО
ВАЖЕН ДЕН: Държавата с допълнителни мерки срещу спекулата
ИМИТАЦИЯ БЕЗ ДАРБА: Гюров се снима на изтребител като подражание на Радев, защото иска да е кандидат за президент
Неверниците от ПП и ДБ да прочетат този ШОКИРАЩ РАЗКАЗ за сектата от "Петрохан": Иво Калушев изнасилил студент, който после станал шизофреник
ВИЖТЕ КАК БАРЕКОВ ИЗТОЧИ ЕВРОПАРЛАМЕНТА! С€кс екскурзии до Малдивите със “сътруднички”. Шофьори наливат шампанско и му гладят гащите (СКАНДАЛНО РАЗСЛЕДВАНЕ)
ГОРЕЩО В ПИК! Кметове запалиха телефона на Радев - молят го спешно да реши ТОЗИ ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иракската армия днес обяви, че е напреднала по три фронта към контролирания от джихадистката група „Ислямска държава“ град Рамади, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.
От своя страна полицай и представител на местните власти заявиха, че засега армията не е отбелязала напредък.
Иракските сили имат най-добра възможност за офанзива в Рамади, тъй като продължилите няколко месеца усилия за прекъсване на доставките в града дават резултат.
Падането на западния иракски град Рамади, който е и столица на провинция Анбар, през май бе най-голямото поражение за Багдад.
препоръчано
свързани новини
Пентагонът: Иракската армия е готова да отвоюва Рамади от „Ислямска държава“
2677
на 14.10.2015
Дронове и балистични ракети удрят Киев
801
преди 4 минути
Словакия затвори границата си с Украйна
9299
преди 51 минути
Ключовите преговори в Пекин между Си Дзинпин и Тръмп започнаха
5197
преди 1 часа
ООН с нов мирен план за Кипър
5047
преди 2 часа


